Уперше з Uber? Замовляйте легко, ми підкажемо!

Травень 27, 2019

Що це таке Uber? Якщо ви раніше не користувалися нашим сервісом, ця інструкція, як замовити поїздку, саме для вас. Додаток Uber надзвичайно простий у користуванні, а довідка Uber — під рукою, щоб допомогти вам розібратися.

Як замовити Uber

1. Відкрийте додаток.

2. Введіть місце призначення у полі «Куди?»

3. Використайте слайдер внизу екрану, щоб обрати потрібний сервіс — UberX (бюджетні седани), UberSelect (автівки з підвищеним рівнем комфорту), UberBlack (розкішні автомобілі бізнес-класу) чи UberVAN (мікроавтобуси і мінівени на 6-8 осіб).

4. Натисніть «Замовити».

5. Підтвердіть місце посадки.

6. Зачекайте, доки водій-партнер, що знаходиться поблизу, прийме ваше замовлення.

7. Коли замовлення буде підтверджене, ви побачите його місцезнаходження на карті і орієнтовний час прибуття.

8. Коли водій буде за хвилину від вас, на додаток прийде повідомлення.

Перш ніж замовити поїздку Uber в Україні, варто знати кілька речей, щоб уповні користуватися різноманітними можливостями нашого сервісу.

Включіть служби геолокації на своєму смартфоні

Щоб надіслати запит на поїздку, потрібно ввімкнути служби геолокації на смартфоні. Uber використовує їх для автоматичного визначення вашого місця розташування, і легше підбирати для вас водія, коли це потрібно. Також інформація від служб геолокації допомагає нам покращувати обслуговування, в тому числі навігацію, підтримку користувачів, точки зустрічі та багато іншого.

Відстежуйте ситуацію на дорогах

Перед початком поїздки ваш додаток надішле інформацію про те, коли має прибути водій. Будь ласка, пам’ятайте: ці дані не точні, а приблизні. Є багато факторів, що впливають на час поїздки, у тому числі затори на дорогах, неробочі світлофори та багато іншого, тож краще стежити за рухом водія в режимі реального часу.

Як працює система оцінювання

У нашому сервісі втілено динамічну систему оцінювання Uber. Що це? Це зростання ціни в ситуаціях, коли попит перевищує пропозицію, щоб більше водіїв-партнерів вийшли на дороги і забезпечили обслуговування пасажирів. Як тільки трафік спадає, ціни знову приходять в норму.

Зростання цін при високому попиті незначне, тож не стане ударом по вашому бюджету. Утім, якщо ви замовляєте Uber постійно, то вже знаєте, коли у вашому місті зазвичай зростає попит, і можете налаштувати свої плани так, щоб не платити більше.

Окрім того, ми завжди попереджаємо користувачів про зростання ціни поїздки, тож це не стане для вас сюрпризом.

Та й узагалі, Uber працює щодня, щоб зняти з ваших плечей проблему пошуку транспорту в завантажених містах.

Приємних вам поїздок!

Всі новини UBER