Ваша безпека для нас понад усе

Січень 21, 2019

В Uber ми завжди ставимо безпеку наших пасажирів і водіїв на перше місце. Наша технологія побудована з урахуванням вашої безпеки, і ми постійно її вдосконалюємо. Дізнайтеся, які функції допомагають вам бути в безпеці під час поїздок.

Дізнайтеся, хто ваш водій, перед поїздкою

Кожного разу, коли водій-партнер приймає запит, ви одразу бачите його ім’я, фотографію, рейтинг і номерний знак. З цими даними вам буде простіше обрати потрібне авто. І навіть краще – пасажири можуть зв’язатися зі своїми водіями (і навпаки) через додаток, якщо потрібно уточнити місце посадки.

Після кожної поїздки пасажири та водії-партнери повинні оцінити одне одного в додатку. Це дуже важливо: оцінка допомагає нашій команді безпеки проводити перевірки, у результаті яких ми можемо видаляти користувачів із додатку.

Відстеження поїздки

Кожна поїздка відстежується за сигналом GPS. Завдяки цьому ми можемо зберігати запис про кожну поїздку й перевіряти, чи було використано найоптимальніший маршрут, що дуже мотивує водіїв не порушувати правила програми й поводитися добре.

Щоб почуватися ще безпечніше, пасажири можуть легко поділитися деталями поїздки з друзями чи близькими, наприклад, показувати їм свій маршрут у реальному часі й орієнтовний час прибуття. Для цього родині навіть не потрібно завантажувати додаток Uber.

Якщо в автомобілі у вас виникає якась проблема, наша служба підтримки готова допомогти цілодобово й без вихідних. Якщо трапляється порушення прав чи законів, для з’ясування обставин ми використовуємо дані про поїздку.

Ліміт годин за кермом

Щоб допомогти нашим водіям бути уважними на дорозі, ми обмежуємо час, який вони проводять за кермом. Якщо водій за кермом уже 12 годин, він повинен буде зробити перерву на 6 годин, перш ніж знову зможе вийти на лінію.

Безпека автомобіль

Щоб гарантувати безпеку пасажирів у дорозі, усі автомобілі на нашій платформі повинні відповідати вимогам до технічного стану та року випуску

Ви завжди знаєте, скільки заплатите

Завдяки попередньому розрахунку вартості ви бачитимете, скільки потрібно буде заплатити за поїздку, перш ніж замовляти її. Жодних сюрпризів чи складних обчислень – просто сідайте зручніше й насолоджуйтеся поїздкою!

Прозоре ціноутворення: тариф розраховується на основі очікуваних часу й тривалості поїздки, місцевого трафіку, а також кількості пасажирів і доступних водіїв поблизу. Остаточна вартість поїздки може відрізнятися, якщо під час поїздки будуть додаткові зупинки або зміни в маршруті.

Всі новини UBER