Як економити гроші з Uber

Січень 29, 2019

Жителі великих міст зазвичай витрачають на транспорт купу грошей. Хтось має щодня їздити на роботу, хтось — мотатися містом у справах, хтось — возити дітей на гуртки чи ще щось. Громадський транспорт також дещо коштує, особливо коли потрібно використовувати складні комбінації типу «метро – автобус – маршрутка». Та й не завжди він доречний: на ділову зустріч або в терміновій справі зручніше приїхати з водієм-партнером Uber.

uberX — бюджетний спосіб дістатися місця призначення, а ми знаємо як скоротити витрати ще більше. Тож як економити гроші з Uber? Ось кілька лайфхаків.

Запрошуйте друзів

Якщо хтось із ваших друзів досі не користується Uber, поділіться з ними кодом запрошення. Зареєструвавшись за допомогою цього коду, ваш друг отримає знижку на першу поїздку, а ви — на свою наступну поїздку. Єдина умова — ви повинні оплачувати поїздки в одній валюті, тобто якщо ви хочете використати знижку, отриману в Україні, десь за кордоном — не вийде. Отож, як запросити друга:

1. Відкрийте додаток Uber або зайдіть на сайт riders.uber.com і ввійдіть у свій обліковий запис.

2. Зайдіть у розділ «Знижки на поїздки» і надішліть код запрошення другу через повідомлення, електронним листом чи будь-яким іншим шляхом, доступним у вашому телефоні.

3. Створюючи обліковий запис, ваш друг введе цей промокод і отримає знижку на поїздку.

Їдете разом? Поділіть витрати!

Їздити всім разом не тільки веселіше, це ще й дешевше. Якщо ви замовляєте поїздку спільно з друзями, натисніть «Розділити тариф» Uber при замовленні. Доведеться ввести номери телефонів ваших друзів, щоб прив’язати їхні облікові записи до цієї поїздки. По її закінченню з ваших карт буде списано рівні частини вартості, а також невелику комісію (4 гривні з кожного).

Пам’ятайте: ціни Uber змінюються

Коли ви плануєте витрати на вечір п’ятниці, пам’ятайте про зміну ціни поїздки відносно завантаженості. Наша система динамічного оцінювання поїздок означає, що хоч на дорогах завжди є досить водіїв, щоб охопити попит, але при великому попиті та в години пік ціна зростає. Тому, якщо ви хочете зекономити і тут, плануйте поїздку з запасом часу, щоб можна було «пересидіти» підвищену ціну Uber за приємною книгою чи келихом чогось смачненького.

Обирайте сервіс правильно

Економніше буде замовити uberX, адже цей сервіс дешевший за UberSelect і тим паче UberBlack. Якщо ж вас п’ятеро чи більше, ідеально буде вибрати uberVAN і розділити тариф порівну.

Станьте водієм на повну ставку

Власний автомобіль додає вагому долю витрат до вашого сімейного бюджету. Страхування, паркування, обслуговування і пальне – за все це треба платити навіть якщо ви їздите відносно нечасто. Якщо ви маєте час і власне авто, чому б не співпрацювати з Uber у робочому режимі? Це допоможе вам і компенсувати витрати на машину, і додатково заробити.

Отож, наступного разу, плануючи подорож чи замовляючи поїздку, майте на увазі: тарифи Uber дозволяють економити гроші на малому, щоб потім можна було витратити накопичені кошти на великі і потрібні речі!

Всі новини UBER