Як замовити поїздку без додатка: сайт і короткий номер Uber

Жовтень 01, 2018

Коли смартфон із додатком Uber під рукою, викликати машину легко. Проте що як улюблений гаджет розрядився, зламався, загубився чи просто десь забувся? Якщо вам потрібно замовити автомобіль із місця, де Інтернет відсутній? Що як вам зручніше користуватися класичним мобільним телефоном і ви не бажаєте міняти його на сучасний смартфон?

Цінуючи кожного користувача, ми поставили мету зробити наш онлайн-сервіс доступним для всіх і кожного – і розробили відразу два способи замовити Uber без додатка.

Обирайте, що зручніше конкретно для вас: зателефонуйте на короткий номер Uber 9988 або скористайтеся веб-сайтом m.uber.com для замовлення машини через Інтернет.

Короткий номер 9988

Якщо немає Інтернету, не встановлений додаток або під рукою є тільки звичайний телефон, наберіть 9988 і замовте поїздку через оператора. Це відбувається так: ви надаєте оператору адресу посадки й адресу місця призначення. Він підшукує відповідну машину й надсилає вам SMS з інформацією про поїздку. Коли ви викликаєте Uber по телефону, поїздка оплачується виключно готівкою. Якщо ваш номер зареєстрований у додатку, це замовлення збережеться в історії ваших поїздок.

До речі, за коротким номером Uber ви можете також скасувати замовлення або звернутися до служби підтримки, якщо є така необхідність. Сервіс 9988 працює 24/7.

Вебсайт m.uber.com

Замовити Uber без додатка можна також через сайт. Ми зробили m.uber максимально легким (перша сторінка “важить” усього 50 кБ), тож він швидко завантажується навіть через 2G-Інтернет. Інтерфейс дуже простий. Замовлення через сайт оформляється практично так само, як і через додаток. Такі поїздки можна оплачувати готівкою, картою або з електронного гаманця. Якщо ви зареєстровані в додатку Uber, ця подорож також збережеться в його історії. Тож якщо немає можливості скористатися смартфоном, а під рукою є ноутбук або планшет, ви все одно можете замовити Uber.

До речі, зареєструватися на m.uber.com дуже легко. Це можна зробити навіть за допомогою профілю соцмереж – Facebook чи Google.

Додаток Uber

І все ж основним способом замовити Uber залишається додаток, який можна завантажити на смартфон через Google Play (для Android) або iTunes (для iOS). Саме тут зберігається історія поїздок, відображено діючі акції, є можливість отримати приємні бонуси. Тому навіть якщо ви користуєтеся сайтом або коротким номером Uber, усе ж за зручної нагоди завантажте собі додаток.

Світ змінюється, ваші потреби в пересуванні зростають і трансформуються. Ми змінюємось разом із ним: працюємо, розвиваємось і вдосконалюємо сервіс Uber, роблячи його ще більш зручним і доступним для кожного користувача.

Всі новини UBER