Комфортні щоденні поїздки з UberShuttle

Травень 13, 2019

Представляємо наш новий інноваційний сервіс для жителів Києва, що відповідає високим стандартам якості та безпеки Uber.

Зустрічайте UberShuttle – новий сервіс для спільних щоденних поїздок за доступною ціною. Замовляючи поїздку Shuttle у додатку, ви резервуєте місце в чистому першокласному транспортному засобі, який відвезе вас на роботу без жодних пересадок.

Скільки коштує поїздка з UberShuttle?

Вартість поїздки з UberShuttle залежить від відстані поїздки. Ми пропонуємо 4 опції:

– 15 грн за поїздки від 0 до 8 км

– 20 грн за поїздки від 8 до 12 км

– 25 грн за поїздки від 12 до 16 км

– 30 грн за поїздки понад 16 км

Наприклад, від Березняків до Печерська – 15 грн; від Комфорт Таун до Ocean Plaza – 20 грн; від Виноградара до бізнес-центру Tower – 25 грн; від пр-т. Правди до ТЦ Україна – 30 грн

Де працює UberShuttle?

Виноградар – Шевченківський

Шевченківський – Виноградар

Дарниця – Либідська

Либідська – Дарниця

Наразі UberShuttle працює в тестовому режимі. Ми плануємо розширення покриття та запуск нових маршрутів у майбутньому. Слідкуйте за оновленнями.

Як здійснити поїздку з UberShuttle?

– Введіть місце призначення в додатку Uber

Якщо поруч є доступний маршрут Shuttle, ви зможете замовити поїздку. Переглянути всі доступні маршрути Shuttle можна в головному меню додатка. Щоб замовити поїздку, оберіть найзручніший маршрут для вашої поїздки.

– Ідіть у місце посадки

Коли ваше місце в транспорті буде підтверджено, ви побачите інформацію про водія та вказівки, як дійти до місця посадки. Відстежуйте Shuttle у реальному часі в додатку й чекайте на свого водія.

– Сідайте в Shuttle і покажіть свій талон на посадку водієві

Якщо ви обрали оплату готівкою, вам потрібно буде сплатити водієві. Якщо ви хочете оплатити поїздку через додаток, просто сідайте та насолоджуйтеся поїздкою.

– Сідайте в Shuttle і покажіть свій талон на посадку водієві

Якщо ви обрали оплату готівкою, вам потрібно буде сплатити водієві. Якщо ви хочете оплатити поїздку через додаток, просто сідайте та насолоджуйтеся поїздкою.

– Транспортний засіб рушає за маршрутом до вашого місця висадки

У додатку ви побачите місце висадки, розташоване найближче до вашого місця призначення. Коли транспортний засіб наближатиметься до вашої зупинки, ви отримаєте сповіщення. У додатку ви побачите вказівки, як дійти до кінцевого місця призначення.

Поширені запитання

Чи можу я замовити поїздку заздалегідь?

Наразі немає можливості замовити поїздку з Shuttle заздалегідь. Замовляте поїздку, коли будете готові її здійснити, і ми знайдемо найближчий Shuttle протягом декількох хвилин.

Чому я не бачу опції Shuttle, коли вводжу своє місце призначення?

Shuttle наразі працює на обмеженій кількості маршрутів. Якщо в межах 1 кілометра для вашої адреси немає місця посадки або висадки, ви не побачите опцію Shuttle у додатку.

Коли працює Shuttle?

Усі маршрути працюють із понеділка до п’ятниці, починаючи із 7:00 і до 21:00.

Чи можна взяти із собою друга?

Наразі ви можете забронювати лише 1 місце для кожного запиту поїздки. Якщо друг теж хоче поїхати на Shuttle, він може забронювати поїздку через власний додаток.

Примітки:

* Переконайтеся, що використовуєте останню версію додатка Uber.

** Ви завжди отримуватимете пішохідні маршрути та інформацію про час безпосередньо в додатку Uber.

*** Ви отримаєте доступ до всіх функцій безпеки Uber, які зазвичай доступні для будь-якої поїздки з Uber – наприклад, зможете поділіться даними про поїздку з близькими.

Всі новини UBER