Ездите стильно с UberBLACK. Ведь вы заслуживаете лучше

Липень 6, 2018

Коли Uber запустили у Сан-Франциско, наша перша послуга була UberBLACK. Саме завдяки цьому багато хто так полюбив Uber. Протягом останніх 9 років ми розширили свою діяльність по всьому світу і запустили більш доступні варіанти для переміщення пасажирів з A до Б. Проте, UberBLACK завжди був і залишається основою Uber, а також лідером комфорту та розкоші.

3 причини, щоб спробувати UberBLACK:

– Виключно стильні поїздки. Ви завжди будете їхати з комфортом VIP-класу у найсучасніших автомобілях. Всього декілька кліків, щоб розділити вартість поїздки з друзями за необхідності. Розкіш ще ніколи не була такою доступною!

– Приємні спогади. Дивуйте супутника автомобілем вищого класу, коли збираєтесь на особливі події, такі як річниця або вечеря у ресторані, адже ви обоє заслуговуєте на краще.

– Комфорт. Додаткове місце для ніг допомагає вам зручно відпочити після тривалого польоту чи виснажливого дня.

З моменту запуску UberBLACK у Києві рік тому ми продовжуємо надавати п’ятизірковий сервіс. Незалежно від того, чи ви їдете на ділову зустріч або омріяну вечерю, ви заслуговуєте на розкіш та високий клас. Ми віримо, що з UberBLACK ваш досвід поїздок лише покращиться!

АВТОМОБІЛІ НАЙВИЩИХ КЛАСІВ

Наша мета – надавати вам послугу пересування містом найвищої якості у кожному ціновому сегменті. Ми підвищили вимоги до транспорту, щоб на ваше замовлення приїжджали лише нові автомобілі преміум-класу. Обираючи UberBLACK, ви можете очікувати на висококласні автомобілі, такі як Mercedes E-Class, BMW 5-серії, Audi A6 і New Toyota Camry.

ВАША UberBLACK чекає на вас!

Ми знаємо, що ви довіряєте нам найголовніше – доставляти вас туди, куди вам потрібно. Зробіть свій досвід поїздок з Uber ще кращим, замовляючи власного професійного шофера, додаткове місце для ніг та безпечну, комфортну поїздку натискаючи одну кнопку.

Ви VIP, і ми це знаємо!

Всі новини UBER