Чи знаєте ви, що 74% клієнтів здійснюють оплату в Uber картою?

Лютий 28, 2019

Іще не так давно готівка була єдиним способом оплатити поїздку на замовлення. Як незручно, коли вона скінчилась, і щоб заплатити за проїзд, потрібно заїжджати до банкомату, збільшуючи тим самим і тривалість поїздки, і її вартість!

Сьогодні Uber пропонує різні способи оплати поїздок на замовлення. В Україні діє оплата готівкою, оплата картою, Google Pay, а також оплата з допомогою промокодів і кредитів Uber.

Картою платити зручно

Маєте карту Visa або MasterCard? Оцінили зручності розрахунку нею в магазинах, ресторанах і клубах? Звісно, це зручно, адже не потрібно носити при собі великі суми для оплати готівкою, терпіти незручності через відсутність решти, а тепер ще й витрачати зайвий час на оплату поїздки Uber. Адже у вашому профілі можна додати спосіб оплати і відсканувати (або ввести вручну) дані своєї кредитки. Виконавши інструкції в додатку, ви можете обрати оплату картою як основний спосіб оплати. Тоді щоразу по завершенню поїздки її вартість списуватиметься з вашої карти.

Головне — не забувайте, що ви обрали в додатку оплату картою! Такі поїздки вже не потрібно оплачувати готівкою

Google Pay для власників Android

Додайте у своєму профілі Google Pay як спосіб оплати. Активуйте його і сплачуйте поїздки Uber телефоном. Це так само зручно, як оплачувати поїздки картою, але іноді дає меншу комісію.

Оплата готівкою

Традиційно, зручно, підходить для тих, хто не користується кредиткою або отримує виплати готівкою. Вибравши цей спосіб оплати Uber, треба пам’ятати: сідаючи в автомобіль, завжди майте при собі гроші.

Промокоди і кредити Uber

Якщо ви маєте промокоди для оплати поїздок, їх вартість враховується автоматично (один промокод за поїздку). Також ви можете отримати кредити Uber (зазвичай їх здобувають запросивши нового користувача, через подарункові картки, через звернення до служби підтримки та ін.). Для оплати поїздки кредитами їх потрібно активувати в меню “Способи оплати” після того, як ви замовили автомобіль.

Якщо сума за промокодом чи кредитами недостатня для оплати повної вартості поїздки, решту доведеться сплатити через обраний вами основний спосіб оплати. Якщо це карта, решту буде списано автоматично. Якщо ж готівка – доведеться розрахуватися з водієм.

Вартість поїздки

Водій-партнер Uber не може нарахувати вам зайву суму до оплати (як і зробити знижку). Щоб розрахувати вартість в Uber перед поїздкою, скористайтеся нашим калькулятором. Утім, ця інформація не буде остаточною, адже на формування ціни впливає попит у вашому районі на конкретний момент.

Варто знати

Є декілька особливостей щодо налаштування оплати в додатку:

– ви можете додати декілька способів оплати і декілька карт;

– активним буде обраний вами спосіб оплати;

– ви не можете змінювати спосіб оплати під час поїздки;

– ви не можете видалити спосіб оплати, якщо він у вашому профілі тільки один.

За даними статистики, 74% користувачів Uber обирають оплату картою. Утім, незалежно від обраного способу оплати ми намагаємося зробити користування сервісом Uber зручним для кожного і додаємо нові способи оплати як тільки з’являється можливість.

Якщо у вас залишились питання про оплату, потрібна допомога з налаштуваннями чи підказка, як розрахувати вартість поїздки Uber, скористайтеся Довідкою. Тут знаходяться відповіді на ваші основні питання й інструкції з налаштування оплати.

Всі новини UBER