Служба підтримки Uber: ми — завжди на зв’язку!

Січень 29, 2019

Хіба не чудово знати, що маючи Uber на телефоні, ви завжди впевнені, що вас почують? Адже ми поруч: на іншому кінці телефонного сигналу, на зв’язку через додаток чи повідомлення — це залежить тільки від того, який спосіб контакту вам до смаку. Підтримка Uber — тут, щоб забезпечити швидке і професійне вирішення ваших питань.

Як зв’язатися з Uber

На сьогодні зв’язатися зі службою підтримки Uber в Україні можна через додаток або веб-сайт.

Підтримка користувачів Uber у додатку

Це найпростіший шлях розв’язати складну ситуацію, якщо така має місце. Просто відкрийте меню, оберіть розділ «Допомога» і натисніть «Повідомити про проблему з цією поїздкою». Якщо щось не так, ви можете поскаржитися на водія, автомобіль, програмне забезпечення (безпосередньо додаток Uber). Ми прислухаємося до кожного повідомлення, що надходить від користувачів Uber, і щодня працюємо над вдосконаленням сервісу.

А можна й подякувати. Якщо вам подобається Uber, і ви активно ним користуєтесь, надішліть коротке «Дякую». Нам буде приємно

Підтримка онлайн

На сайті Uber є сторінка «Довідка», на якій ви теж зможете знайти відповідь на своє питання. Тут містяться і поради щодо користування додатком, і рекомендації щодо вирішення ситуативних проблем.

Ви також зможете зателефонувати до водія Uber, якщо залишили речі в його машині. Номер Uber для цього не використовується, натомість потрібно ввести свій номер в відповідному розділі «Довідки» на сайті або в додатку, і телефон автоматично з’єднає вас із водієм.

Коли може знадобитися підтримка Uber

Це справді важливо. Ми завжди готові відповісти на ваші питання чи запропонувати вам допомогу у разі потреби. В яких випадках слід звертатися до служби підтримки Uber?

Проблеми, пов’язані з поїздкою

Якщо у вас виникли проблеми з місцем посадки або висадки (наприклад, заборонено зупинку, перекрито вулицю тощо), якщо у вас чомусь не працює промокод на знижку, ми постараємось якомога швидше підібрати для вас оптимальний варіант.

Фінансові питання

Якщо ви помітили, що з вашої картки було списано невідому вам оплату, негайно повідомте нас! Можливо, ваш друг або член сім’ї скористався вашим профілем для замовлення поїздки, або ж з вас помилково списали штраф за скасування поїздки. Команда підтримки Uber допоможе вам зорієнтуватися у списаних коштах і відповість на будь-які питання, пов’язані з оплатою.

Загублені речі

Мабуть, у кожного з нас бували ситуації, коли щось важливе, або навіть не дуже важливе, забулося в автобусі, автомобілі чи поїзді. Саме тому Uber дає можливість зв’язатися з водієм-партнером після поїздки. Ми організовуємо анонімний телефонний дзвінок (номер водія Uber залишиться для вас невідомим, так само як і ваш — для нього), і якщо водій знайшов вашу річ у машині, ви зможете домовитися про зустріч і забрати її.

Порушення конфіденційності чи безпеки

Якщо ви підозрюєте, що хтось іще має доступ до вашого профілю, не хвилюйтеся. Просто надішліть повідомлення в Uber, і наша команда допоможе вам вирішити проблему. Вони можуть повернути вам доступ до профілю, якщо його заблоковано, або за необхідності надати поради зі збереження конфіденційності і зміни паролю.

Так що з питаннями, скаргами, запитами… або подякою ☺ не соромтеся звертатись до нас через веб-сайт або додаток. Зрештою, ми поруч, щоб допомагати!

Всі новини UBER