Служба підтримки Uber допоможе в будь-якій ситуації

Травень 27, 2019

Потребуєте допомоги? Є питання щодо сервісу? Неприємності в дорозі? Чи просто не знаєте, яку кнопку натиснути, щоб замовити Uber? Ми поруч цілодобово і завжди готові подати вам руку допомоги.

Якщо уперше…

Ми створили для вас розділ «Допомога», у якому є всі інструкції щодо користування додатком і сайтом. Окрім того, тут ви знайдете відповіді на найпоширеніші питання — як користуватися тими чи іншими функціями, де знайти контакти Uber, і що робити в разі неприємної ситуації.

Якщо щось сталося

Якщо є проблема — з водієм, автомобілем чи особливостями поїздки — скористайтесь додатком, щоб надіслати нам опис ситуації й отримати у відповідь швидку пораду від команди служби підтримки. Ви можете надіслати звіт про ситуацію не тільки в момент її виникнення, а й де-факто: загляньте в історію поїздок, знайдіть потрібну і в «Деталях поїздки» оберіть форму контакту з Uber, що відповідає ситуації. На жаль, проблема любові водія до шансону —не наша проблема. А ось його професійна поведінка, чистота автомобіля, турбота про вашу безпеку — це до нас. Служба підтримки Uber пильно стежить за тим, щоб водії, що відступають від наших правил, були оштрафовані, а при повторних ситуаціях – і зовсім виключені зі спільноти Uber. Обслуговування в нас — на найвищому рівні.

Обліковий запис і способи оплати

Якщо питання має більш загальний характер і стосується вашого облікового запису, зайдіть у розділ «Обліковий запис і способи оплати». Тут ви зможете переглянути свої попередні подорожі й суми, витрачені на них, надіслати запит про незрозуміле вам списання, змінити свої налаштування і способи оплати. Також тут знаходиться інформація про наші промокоди і кредити, доступні вам способи оплати і ваш рейтинг Uber.

Розділ «Допомога Uber»

Тут є відповіді на всі питання, що найчастіше ставлять користувачі Uber. Також тут детально подано інформацію про ваш обліковий запис у додатку.

Якщо ви досі не знайшли потрібне, можна зв’язатися зі службою підтримки Uber напряму. Для цього відкрийте меню (використовуючи іконку в правому верхньому кутку), натисніть «Допомога», і ви побачите можливість надіслати повідомлення. Оберіть категорію, до якої відноситься ваша проблема, і детально опишіть її, щоб наша служба підтримки могла надати вам якомога швидшу і ефективнішу допомогу.

В вашому профілі в додатку всі повідомлення будуть доступні разом з нашими відповідями на них.

Телефон Uber

9988 — короткий номер телефону Uber, призначений тільки для прийому замовлень. Він діє з 7:00 до півночі і не обслуговує питання, що стосуються служби підтримки. Будь ласка, користуйтеся одним з вищевказаних способів, щоб повідомити про проблему чи знайти відповідь на питання.

Ми допоможемо якнайскоріше! Адже Uber працює, щоб кожна ваша поїздка була комфортною.

Всі новини UBER