Сімейний профіль Uber

Травень 23, 2019

Велика родина? Кожному потрібен транспорт. Вам — на роботу, дружині — на свою, син-студент їде на практику, а няня везе малюка на медогляд. Навіть коли в сім’ї два автомобіля, підвезти кожного у справах буває складно.

А от ми спрощуємо: заведіть сімейний профіль Uber і оплачуйте поїздки повнолітніх близьких зі свого рахунку.

Це не просто зручно. Це чудово! Ось чому.

Тому що підходить для людей у віці

Старше покоління, що не звикло до смартфонів, може боятися користуватись сучасними додатками — особливо такими, де потрібно щось оплачувати. Організуйте їх облікові записи самостійно, і тоді все, що потрібно буде зробити вашій мамі чи дідусеві, – ввести місце призначення і замовити Uber онлайн одним натисканням кнопки. Питання оплати їх не потурбує, адже кошти за поїздку списуватимуться з вашого рахунку.

Тому що дозволяє вам підтримати повнолітніх дітей

Адже батьківські обов’язки не закінчуються в момент випуску зі школи. Допоможіть дітям, що навчаються, у ситуаціях, коли їм потрібно швидко кудись доїхати. Ви не завжди можете відвезти сина чи доньку самостійно. Додайте їх до свого сімейного профілю, нехай дорослі діти розвивають самостійність — із вашою невеличкою допомогою.

До речі, сімейний транспорт Uber для дітей — просто ідеальний. Підвищена турбота про безпеку (дитини та й будь-якого іншого пасажира) позбавить вас зайвої тривоги. А ще… Знання про те, коли й куди їздить ваш повнолітній нащадок, заспокоює. Чи не так?

Тому, що рятує, коли всім кудись треба

Одна машина в сім’ї для українців — розповсюджена норма. А їхати потрібно всім. Та не турбуйтесь: скоро ви кинете вирішувати, хто сьогодні користується сімейним транспортом, і почнете сперечатися за можливість скористатися комфортом Uber. Поїздка з Uber — така ж швидка, як і поїздка на власному авто, от тільки позбавляє вас труднощів паркування, втоми за кермом у заторах пікових годин та інших «розваг» щоденної їзди за кермом.

Uber — найкращий транспорт для дітей і батьків. Забрати малих зі школи, порозвозити по гуртках і секціях, по дорозі записатись до перукаря чи стоматолога… А потім позбирати малих і відвезти додому (де чекає їх домашнє завдання і ваш недороблений звіт) — на громадському транспорті це щоденний героїзм. З Uber буде легше, ми обіцяємо.

Тому що добре, коли потрібно зібрати всіх докупи

Збираємось на сімейні збори! Ніяких вибачень і пропусків, адже хто б звідки не їхав — замовляйте Uber, ми зберемо всіх докупи. І не проблема, якщо у рідних труднощі з грішми: сьогодні ви оплатили поїздку, завтра хтось інший. Головне — ви разом. І ніхто не за кермом, а це плюс

Тому, що підходить для тих, кому ви довіряєте

Якщо ви можете довірити людині власне авто — ви можете довірити їй і місце в сімейному профілі Uber. Няня, що доглядає вашого малюка, поки ви на роботі, зможе відвезти його на плановий медогляд чи у розважальний центр, скориставшись своїм місцем у вашому обліковому записі. Доглядальниця похилих батьків зможе з’їздити з ними в «Оптику» за новими окулярами. Ваш домашній помічник відвезе пухнастого улюбленця на чергову прививку.

Ви все контролюєте! Повідомлення і чеки про поїздки надходять у ваш профіль, і нема потреби хвилюватися, що хтось із найманих працівників скористається рахунком у власних цілях. З іншого боку, вам не доведеться в телефонному режимі узгоджувати кожну витрату і вірити людям «на слово» — у профілі Uber онлайн буде видно кожне їхнє пересування.

Uber втілює вашу турботу про рідних, безпеку поїздок дітей і батьків, Uber — це спроба зробити пересування комфортнішим, а ваші стосунки з сім’єю – ближчими.

Адже турбота — одна зі сторін любові.

Всі новини UBER