Усе, що треба знати про способи оплати і тарифи Uber

Травень 27, 2019

Уперше користуєтеся Uber? Чи просто хочете детальніше дізнатися про різні способи оплати через додаток? Ось коротка характеристика системи оплати в додатку Uber, що діє в Україні.

Як працює Uber

Для того щоб користуватися послугами нашого сервісу, замовляти й оплачувати поїздки, ви мусите мати правильно встановлений додаток Uber на своєму смартфоні. У ньому потрібно зареєструватися (або залогінитися, якщо ви вже маєте обліковий запис Uber). Це дуже легко, інструкції в додатку «проведуть» вас через процес реєстрації без найменших перешкод.

Обов’язково вкажіть в обліковому записі дійсну електронну пошту, номер телефону і дані кредитної карти. Водій, що приймає ваше замовлення, може потребувати зв’язатися з вами, а кредитна карта використовуватиметься для виконання оплати.

Скільки коштують послуги Uber?

Для оцінки вартості поїздки ви завжди можете скористатися розрахунком тарифу (калькулятором вартості) Uber на сайті. Втім, потрібно розуміти, що Uber використовує динамічну систему оцінювання, і вартість кожної конкретної поїздки залежить також від попиту і пропозиції на даний момент часу.

Це не повинно вас лякати: різниця у тарифах Uber незначна, але завдяки їй ми завжди маємо автомобіль для вашого замовлення.

Щодо оплати Uber

Готівка — не єдиний і навіть не основний спосіб оплати, який застосовують користувачі Uber. Нема потреби шукати гаманець і очікувати на решту, якщо ви маєте кредитку. Досить одного разу обрати її основним способом оплати Uber, і кошти за поїздку списуватимуться автоматично.

Між іншим, якщо ви замовляєте одне авто на компанію друзів, можна розділити вартість поїздки порівну. Для цього потрібно зайти в розділ «Способи оплати» і натиснути «Розділити тариф». Далі додати імена або номери телефонів друзів, і додаток автоматично розділить тариф поїздки Uber на всіх (до 4 людей).

Ми також підтримуємо Google Pay. Додавши цей спосіб оплати Uber, ви муситимете додаткове підтвердити свою особу, але коли ви закінчите, зможете користуватися цим способом так само, як і кредиткою.

Утім, якщо ви не любите електронні способи оплати, завжди можна вийняти гаманця і розрахуватися як завжди.

А як же чайові?

Без проблем! Хороший водій заслуговує на заохочення з вашого боку, і Uber врахував це. Якщо ви хочете залишити чайові, розраховуючись онлайн, без проблем: по закінченню поїздки, як тільки ви поставите свою оцінку, у вас з’явиться можливість залишити чайові. З цих коштів Uber не утримує жодних комісій, усе нараховується на рахунок водія.

Всі новини UBER