Свято наближається! Події в Києві до Дня незалежності

Серпень 22, 2018

Найпотужніше святкування Дня незалежності відбувається в Києві – колисці українського народу. Виставки, паради, шоу, експозиції, концерти… Місто гуде, адже у святковій лихоманці кожна організація та заклад намагаються здивувати гостей чимось особливим. Тож якщо ви шукаєте, що робити в Києві на День незалежності, вибір величезний!

З Uber у Києві ви встигнете погуляти досхочу, заощаджуючи свій час і святковий настрій. Зокрема, ось декілька подій, де святкування Дня незалежності принесе вам якнайбільше позитиву й емоцій.

КУДИ ПІТИ

– Софія Київська. 24 серпня о 9 ранку всі збираються на загальнонаціональний молебен за Україну. Молитовні заходи в цей час відбуватимуться в усіх церквах і соборах міста.

– Хрещатик і Майдан Незалежності. Від Софії до Майдану 5 хвилин пішки. Спускайтеся сюди відразу після молитви, адже на 10 ранку призначено найважливішу подію в Києві – парад військової техніки. Опісля в цих локаціях відбуватимуться майстер-класи, флешмоби, концерт симфонічного оркестру та багато іншого.

– Співоче поле. Свято краси та ніжності – виставка квіткових композицій – триватиме аж до 18 вересня. Також на сцені комплексу з 20 по 24 серпня пройде Всеукраїнський творчий фестиваль-конкурс “Ти у серці моїм, Україно!”

ДЕ РОЗВАЖИТИСЯ

– Троїцька площа. 24 серпня о 9 ранку всі збираються на загальнонаціональний молебен за Україну. Молитовні заходи в цей час відбуватимуться в усіх церквах і соборах міста.

– Поштова площа Від Софії до Майдану 5 хвилин пішки. Спускайтеся сюди відразу після молитви, адже на 10 ранку призначено найважливішу подію в Києві – парад військової техніки. Опісля в цих локаціях відбуватимуться майстер-класи, флешмоби, концерт симфонічного оркестру та багато іншого.

Між Арсенальною та готелем “Славутич” 24 серпня з 12.00 до 18.00 відбуватиметься “Печерський вернісаж” із майстер-класами, конкурсами та флешмобами.

ЩО ПОДИВИТИСЯ

– Найбільший у світі прапор України, викладений із живих квітів. Він перебуватиме на території Національного музею народної архітектури з 21 по 27 серпня.

– Світлові шоу-проекції на фасади старовинних будівель. З 23 по 28 серпня їх можна буде побачити на фасадах Будинку профспілок, Оперного театру, дзвіниці Софії Київської, Національної філармонії, Червоного корпусу КНУ ім. Тараса Шевченка та дзвіниці Михайлівського собору.

ЧИМ ДОБРАТИСЯ

У святкові дні дістатися місця призначення в столиці особливо складно: кияни та гості міста їдуть у центр, і громадський транспорт перевантажений. Тож якщо ви не бажаєте псувати собі настрій штовханиною в метро та задухою в маршрутці, скористайтеся Uber.

То що, обрали, куди піти на вихідних у Києві? Тепер можна замовити поїздку. З Uber це зручно та вигідно. На сайті є калькулятор вартості проїзду, що допоможе вам розрахувати витрати, а завдяки додатку Uber ви побачите в режимі live, який автомобіль їде по вас.

Всі новини UBER