Коли ти не один, або Поїздки з пухнастиками

Лютий 28, 2019

Перевезення тварин — завжди складне питання. Коли потрібно до ветеринара, на щеплення, на виставку, а іноді просто взяти з собою пухнастого улюбленця на прогулянку на іншому кінці міста, ви стикаєтеся з тим, що далеко не кожен водій згоден взяти вас в авто з собакою чи котиком.

Поїздки з тваринами, звісно, вимагають деяких додаткових приготувань. Втім, це не смертельно і не повинно створювати перешкоди для ваших спільних подорожей.

Отож, ми підготували декілька порад для тих, хто хоче уникнути неприємних ситуацій під час перевезення тварин.

Попередьте водія

Водій повинен знати, що ви замовляєте поїздку з пухнастим пасажиром. По-перше, це дасть йому можливість вчасно відмовитись, якщо з якихось причин він не може взяти «на борт» тваринку. Це важливо, адже питання стосується не лише особистих поглядів водія, а ще й, наприклад, алергії.

Розкажіть про деталі: породу і розмір тварини, її ставлення до поїздок, умови, які ви готові забезпечити. Це допоможе вам швидше підібрати водія, що погодиться вас відвезти.

Згідно з політикою Uber, водій не повинен відмовляти у перевезенні пасажиру зі службовою собакою. Це стосується поліцейських собак, собак-поводирів та ін. Утім, не варто нехтувати попередженням. Це дозволить водієві підготуватися до посадки пухнастого пасажира – постелити килимок, зняти ароматизатор та ін..

Не залишайте тварину саму в авто

Сьогодні дресирування тварин розвинулось до надзвичайно високого рівня. Утім, яким би тренованим не був ваш пес (чи хтось інший), залишати його сам на сам із водієм не можна. Більше того: не можна також відправляти тварину в поїздку з другом чи родичем. Якщо щось станеться, відповідальність усе одно лежатиме на вас, адже ви — власник, і зобов’язані супроводжувати свого улюбленця з пункту А до пункту Б.

Візьміть із собою покривало, пелюшку або переноску…

Й інші предмети, що можуть зробити поїздку комфортнішою. Якщо ваша тваринка невеликого розміру, переноска — ідеальний варіант. Якщо, наприклад, ви перевозите великого собаку, підготуйте покривало, щоб застелити сидіння. Ідеально буде, якщо ви матимете ще й клейку стрічку, щоб почистити сидіння від шерсті, виходячи з авто.

І ще: тварина обов’язково має бути на повідку.

Екзотична змія, павук-птахоїд і мавпочка — не домашні улюбленці

Тобто вони можуть бути домашніми і улюбленими, але не класифіковані як домашні улюбленці, тож… ви й самі знаєте, якими умовами слід оточувати подібних тварин. Ми просто нагадуємо: ви маєте право замовляти поїздки з перевезенням собак, котів, кроликів, рибок… Тільки без екзотики!

Дотримуйтесь наших інструкцій, і подорожі з домашніми улюбленцями будуть спокійними і позбавленими стресу. Комфортних вам поїздок!

Всі новини UBER