Оновлення функцій додатка Uber: що іще?

Травень 27, 2019

«Як було б чудово, якби замість ловити автомобіль на вулиці чи очікувати на відповідь оператора під дратуючу одноманітну мелодію… можна було натиснути кнопку і все!»

Можливо, цитата неточна, але таким і був задум Гаррета Кампа і Тревіса Каланика, що згодом розвинувся в сервіс Uber.

Сьогодні наш додаток дозволяє не просто замовити автомобіль (до речі, тепер в Україні діє ще й короткий номер Uber). Є багато можливостей, що роблять ваше користування сервісом ще зручнішим, економнішим і безпечнішим!

Дещо про зручність

Додати зупинки. Коли заплановано з’їздити у декілька місць, коли по дорозі на роботу потрібно забрати товариша, коли кілька людей, що живуть в одному напрямку, замовляють одне авто на всіх… Потрібно додати кілька зупинок. Адже незручно щоразу вводити нову адресу в додаток Uber і перезамовляти автомобіль тоді, коли ви вже в ньому сидите. Тому ми розширили можливості додатка: тепер можна вказати не одне, а кілька місць призначення (не більше 3).

– Як це працює. Просто натисніть на «+» біля місця призначення, щоб відкрити додаткове поле, і введіть там другу адресу. До речі, ви можете змінювати, додавати і видаляти адреси під час руху. Просимо лише з повагою ставитися до водія і вносити зміни завчасно.

Сімейний профіль. Тепер ви можете замовляти поїздки не тільки для себе, але й для інших. Старший родич, няня з малюком, син або донька, що навчаються в університеті… Додавайте рідних і близьких у сімейний профіль, щоб вони могли замовляти поїздки з вашого облікового запису (і сплачувати за них з вашого рахунку).

– Як це працює. У “Налаштуваннях” є розділ “Сімейний профіль”. Додайте туди тих, кому хочете надати доступ до замовлення поїздок з вашого облікового запису (до 5 людей), і все! Кожному з них надійде сповіщення (але для цього вони також мають завантажити додаток Uber).

Планування поїздок. Це дуже зручно, наприклад, коли завтра вам на 10 ранку потрібно до перукаря, а на 12 домовлено про зустріч. Ви можете планувати поїздки наперед (але не більш ніж за 30 днів до дати поїздки) і вранці перед зустріччю спокійно пити каву, поки додаток Uber самостійно шукає для вас авто.

– Як це працює. Додайте місце посадки, місце призначення, і натисніть іконку з автомобілем праворуч від кнопки «Підтвердити». Тоді оберіть потрібну дату, час і натисніть «Підтвердити планування поїздки». Додаток дозволяє вказати 15-хвилинний інтервал часу, під час якого вам буде зручно здійснити посадку, і підбере водія так, щоб його авто прибуло вчасно. До речі, ви можете скасувати чи відредагувати заплановану поїздку безкоштовно, якщо водій ще не виїхав до вас.

Дещо про економність

Розділити тариф. Якщо ви їдете кудись разом з друзями, тепер можна поділити вартість поїздки між собою прямо в додатку. По-перше, це дозволить уникнути незручностей, пов’язаних із пошуком готівки або відсутністю дрібних купюр. По-друге, навіть якщо хтось із вас не має готівки, оплату поїздки буде списано з карти.

– Як це працює. При виборі способу оплати за поїздку натисніть «Розділити тариф». Тоді введіть імена друзів (не більше 3 і лише тих, у кого на смартфоні є додаток Uber). Наш сервіс відправить їм повідомлення з проханням підтвердити участь у розподілі тарифу. Коли підтвердження буде отримано, з карти кожного учасника буде списано рівну частину вартості поїздки + 4 гривні оплати за послугу. Якщо хтось із друзів не підтвердить своєї участі в розподілі тарифу, його частину буде списано з вашої карти.

Дещо про безпеку

Відстежуйте поїздки. Повідомте близьких про своє місцезнаходження, щоб вони не хвилювались, або скиньте шефу свій статус поїздки, коли причина вашого спізнення — затори на дорогах… Це дуже зручно, адже функція відстеження дозволяє вашим близьким бачити, де ви є, в режимі реального часу. Менше причин для тривоги, менше неприємного очікування, високий рівень безпеки поїздки… Усе це досягається завдяки функції стеження.

– Як це працює. Коли поїздка почалась, просто натисніть на кнопку «Відправити статус поїздки» і виберіть ім’я людини зі свого списку контактів. Ця людина отримає посилання з іменем водія, його фото, даними автомобіля, а також картою, на якій в режимі реального часу буде видно, як і де рухається авто.

Непогано, правда ж? Щоб отримати доступ до зручних і надійних поїздок на замовлення, просто завантажуйте додаток Uber і реєструйтеся в ньому. Декілька хвилин на заповнення анкети – і ви зможете користуватися всіма зручностями сервісу в кожному місті планети, де діє Uber.

Ну, а якщо ви досі надаєте перевагу надійному телефону з кнопками, нагадуємо: ви можете замовити поїздку через короткий номер Uber – 9988.

Всі новини UBER