7 великих міст, де можна скористатися Uber в Україні

Вересень 24, 2018

Сьогодні Uber функціонує в 7 містах України: Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Вінниці. Тож якщо ви хочете відвідати будь-яке з них, додаток Uber на телефоні – корисна річ, що забезпечить ваше комфортне та швидке пересування.

Сучасний Київ

Київ – не просто столиця, це ще й найбільше місто України. Приїжджаючи сюди, вам потрібно подумати про те, як ви будете пересуватися, щоб усюди встигати без зайвого стресу.

Якщо ви гуляєте історичним центром Києва, найзручніший спосіб пересування між пам’ятками – пішки (що дозволяє помилуватися краєвидами) або метро (що стане в пригоді в годину пік, коли на дорогах затори). Проте якщо вам потрібно, наприклад, вчасно доїхати на заплановану зустріч, організувати трансфер з аеропорту або ж не пом’яти сукню в громадському транспорті, замовити Uber через додаток – навіть краща ідея, ніж поїхати на власному авто.

Адже вам не доведеться втомлюватися за кермом у заторах, шукати місце для паркування, відмовляти собі в бокалі вина чи склянці чогось міцнішого. Ви просто обираєте водія та автомобіль відповідного класу – і можете цілком зосередитися на власних думках і справах.

Зелений Харків

Місто садів, скверів і парків, Харків майже не має історичних пам’яток, але по-своєму привабливий для туристів безліччю місць для відпочинку та широким вибором розваг на кожен смак. Прекрасний парк Горького, пам’ятник Закоханим на площі Конституції, найстаріший в Україні зоопарк і багато інших атракцій здатні дивувати й закохувати в місто незгірш за старі центри міст Західної України.

Затишна Вінниця

Це місто відоме туристам, перш за все, через найбільший у Європі плавучий музичний фонтан, що за оцінками експертів входить у десятку найвидовищніших фонтанів світу. Також тут розташований музей-садиба Пирогова – засновника військово-польової хірургії та Товариства Червоного Хреста. Ще одна особлива пам’ятка для зацікавлених в історії Другої Світової – колишня ставка Гітлера “Вервольф”, від якої сьогодні лишилися самі руїни.

Промисловий Дніпро

Чи знаєте ви, що Дніпро вважається космічною столицею України? Варто заїхати в Аерокосмічний музей ім. Макарова, щоб послухати про українців, що підкорювали космос, і технології, народжені в нас на Батьківщині. Також можна записатися на екскурсію металургійним заводом – це щось абсолютно відмінне від традиційних туристичних прогулянок. А ще тут є поки що єдиний в Україні музей АТО.

Козацьке Запоріжжя

Якщо ви прибули в Запоріжжя, перше, на що потрібно виділити час, – поїздка на острів Хортиця. Це місце має велике історичне та духовне значення для українців, адже саме тут народилася одна з найсміливіших армій планети – козацька. Також варто з’їздити на ДніпроГЕС, а якщо з вами є діти, у Запоріжжі ви зможете покатати їх на найдовшій в Україні дитячій залізниці.

Курортна Одеса

Хай для чого ви їдете в Одесу, все одно хочеться прогулятися Дерибасівською та Міським садом, відвідати дельфінарій, заїхати на відомий в усій Україні Сьомий кілометр. А ще – скупатися в морі чи хоча б подивитись на нього з берега Ланжерону або Аркадії. У спекотному південному місті користування громадським транспортом (особливо влітку) зовсім не сприяє гарному самопочуттю й позитивному настрою.

Для комфортного та швидкого пересування Одесою найкращим вибором є автівка з кондиціонером, що приїжджає за кілька хвилин після замовлення через додаток Uber.

Старовинний Львів

Коли ви приїжджаєте до Львова як турист, можна зручно й відносно недорого зняти оселю в центрі та гуляти історичними місцями зовсім без потреби в транспорті. Проте якщо ви хочете, наприклад, доїхати до Личаківського цвинтаря, в аеропорт чи до друзів, що живуть на Левандівці, Uber – найкращий варіант.

Адже маршрутні таксі більшість часу переповнені, мережа трамваїв і тролейбусів досить складна, а з власним авто у вас може піти більше часу на пошук місця для парковки, ніж на сам проїзд. З Uber в Україні простіше: оформити замовлення в Uber додатку займе півхвилини, і ви побачите на мапі міста, де знаходиться авто, що їде за вами.

Всі новини UBER