Усе для вашої безпеки, або Як працює Uber

Лютий 28, 2019

Знаєте, адже доступність і зручність у користуванні – не основні переваги Uber. Наш головний пріоритет – ваша безпека на дорозі і там, де ми можемо її контролювати: протягом поїздки, а також під час посадки в автомобіль. Ось погляньте, як працює Uber, захищаючи ваш спокій і добробут ваших рідних під час поїздки та очікування.

Коли завгодно і де завгодно

Uber працює у більшості світових столиць і міст-мільйонерів, а це означає, що ви можете скористатися послугами наших водіїв-партнерів цілодобово навіть у відрядженні до іншої країни. Дістаньтеся місця призначення безпечно і спокійно, де б ви не були. Навіть якщо мова нового міста для вас незнайома!

Не потрібно «виглядати» автомобіль водія-партнера Uber надворі

Адже це може бути небезпечно! Особливо якщо надворі пізно, а місце очікування погано освітлене, якщо у вас при собі є гроші або цінності…

Де б ви не були, у гостях чи в ресторані, на музичному вечорі чи науковій конференції, вам не доведеться очікувати на автомобіль надворі. Замовляйте автівку через додаток або ж скористайтеся коротким номером Uber (в Києві, Одесі, Львові). Коли водій-партнер приїде на місце зустрічі, на ваш телефон прийде сповіщення. Окрім того, ви можете простежити за його рухом на мапі додатка Uber і вийти з приміщення так, щоб прийти на місце зустрічі якраз вчасно (у разі, якщо ви знаходитесь на пішохідній вулиці або в зоні обмеженого руху автомобілів).

Можете перевірити ім’я і номер авто водія перед посадкою

Після підтвердження поїздки в додатку відкриється профіль водія, так що ви точно знатимете, хто зараз приїде за вами (або за кимось із рідних, якщо ви замовляєте поїздку для них). Перевірте номер і марку авто, а також чи співпадає обличчя водія з фото профілю. Так ви можете захистити себе і близьких людей від ризику сісти не в той автомобіль.

Відправляйте деталі своєї подорожі близьким

Як тільки водій підтвердить ваш запит про поїздку, відкрийте додаток і натисніть «Поділитися статусом». Завдяки цій функції близькі знатимуть не лише коли ви прибуваєте, а ще й профільні дані вашого водія і де ви знаходитесь у режимі реального часу. Це чудовий спосіб заспокоїти рідних і убезпечити себе під час поїздки.

До речі, ви можете налаштувати цю функцію попередньо. У додатку є можливість обрати до 5 осіб, які автоматично отримуватимуть сповіщення про ваше пересування.

Залишайте відгуки в додатку

Це швидко, легко і повністю анонімно. Проте це убезпечує цілу спільноту Uber від непрофесійних водіїв і неадекватних клієнтів. Ви оцінюєте і чистоту автівки, і поведінку водія, і дотримання ним безпеки на дорозі, а також інші, не менш важливі речі. До речі, звертайте увагу на відгуки клієнтів і при підтвердженні поїздки: ви завжди можете відмовитися від послуг людини, якій не довіряєте.

Будьте на зв’язку

Питання і проблеми, подяка і відгуки – ми раді кожному слову від вас, адже це допомагає нам стати кращими. Напишіть нам через службу підтримки в додатку, скористайтеся контактами на веб-сайті або ж зателефонуйте на короткий номер 9988, і оператор Uber допоможе вам замовити поїздку або розв’язати питання.

До речі, на сайті і в додатку є розділ «Довідка». У ньому ви знайдете відповіді на всі основні питання.

І пам’ятайте: найкращим засобом дотримання безпеки були, є і залишатимуться ваша увага і обережність.

Щасливих поїздок!

Всі новини UBER