Як захистити мій обліковий запис Uber: кілька простих порад

Листопад 26, 2018

Безпека понад усе. Ми в Uber робимо все можливе, щоб забезпечити конфіденційність вашого облікового запису, і можемо стверджувати, що захист даних наших користувачів знаходиться на дуже високому рівні. Проте не все залежить від Uber. Інколи випадкове введення даних на небезпечному веб-сайті чи стороння активність у браузері можуть поставити вашу особисту інформацію під загрозу.

Ми радимо дотримуватись додаткових заходів безпеки, щоб уберегти свій обліковий запис від зламу або порушення приватності.

Чому і коли потрібно змінювати пароль

Ваш обліковий запис може потрапити в небезпеку через ваші дії. Наприклад, зберігаючи дані для входу в загальнодоступному комп’ютері чи входячи в обліковий запис на неперевірених і незахищених веб-сайтах, ви створюєте можливість доступу шахраїв до вашого профілю. Це може призвести до крадіжки особистих даних (номера телефону, електронної пошти тощо), а в більш серйозних випадках – навіть крадіжки даних кредитної карти.

Відстежити небезпечну ситуацію можна. Наприклад, оновлені браузери зазвичай попереджують користувачів про ненадійність відвідуваного веб-сайту. Незвична активність у вашому профілі (спроби увійти в обліковий запис з іншого міста чи країни, з іншого пристрою тощо) викликає захисні дії самого Uber, а саме –надсилання на вашу електронну пошту повідомлення про таку активність. Якщо ви не здійснювали вказаного в повідомленні входу в профіль, по отриманню такого листа обов’язково слід негайно змінити пароль.

Навіть за відсутності повідомлень про підозрілу активність ми рекомендуємо регулярно змінювати пароль. Це допоможе убезпечити ваш обліковий запис від небажаних «гостей».

Як змінити пароль

За будь-яких підозр про зламування облікового запису в першу чергу змініть пароль. Можна скористатись посиланням «Забули пароль?», що знаходиться безпосередньо під полем для введення паролю в додатку і на сайті. Також скинути пароль і змінити його на новий можна через довідку Uber, розділ «Скидання пароля».

Отже, натисніть на кнопку «Скинути пароль», введіть електронну пошту, пов’язану з обліковим записом Uber, і ви отримаєте листа з одноразовим посиланням для зміни паролю. Дотримуйтесь інструкцій у листі, і все буде добре. Зміна паролю займе всього хвилину і є простим завданням навіть для недосвідченого користувача мережі.

На випадок, якщо ви чекаєте кілька хвилин, а лист не приходить, перевірте папки «Реклама» або «Спам». Програма могла помилково помістити листа з інструкціями в одну з них.

Якщо посилання не працює, або лист не приходить, додатково перевірте введену електронну пошту. Якщо все одно щось не виходить, опишіть свою проблему на сторінці «Посилання для зміни паролю не працює» у довідці Uber, і ми якнайшвидше спробуємо її вирішити.

Слідкуйте за актуальністю даних

У першу чергу це стосується даних, що захищають вашу інформацію, а саме –електронної пошти і телефонного номеру. Ці поля мають бути заповнені вірно, адже завдяки цьому ви завжди зможете підтвердити свої дії, захистити профіль від зламування і безперешкодно входити в обліковий запис з різних пристроїв.

Решта інформації також важлива. Актуальна кредитна карта дозволить вам безперешкодно оплачувати поїздки Uber там, де ви знаходитесь. Правильно заповнені особисті дані допоможуть Uber зробити обслуговування кращим і надсилати вам спеціальні пропозиції, орієнтовані на ваші потреби. Актуальність вашого профілю важлива, адже вона дозволяє нам якнайкраще турбуватися про вас.

Дещо про загальну безпеку

Звісно ж, варто подбати і про загальноприйняті правила безпеки. Ми радимо вам:

– не передавати інформацію для входу у ваш обліковий запис або сам мобільний пристрій іншим користувачам

– у разі отримання повідомлення із запитом про ваші дані Uber або іншого сервісу спочатку прояснити питання зі службою підтримки

– вводячи свій пароль у громадському місці, переконайтеся в тому, що ніхто за вами не підглядає

– намагайтеся використовувати різні паролі для усіх ваших облікових записів, для цього вам може знадобитися менеджер паролів

– спробуйте користуватися не паролем, а парольною фразою, яка буде довшою, містить символи и пробіли.

Насамкінець, хочеться зазначити, що Uber не розповсюджує вашу інформацію, не продає її стороннім особам і компаніям і ніяким іншим чином не порушує приватність вашого профілю. Усі вищевказані заходи безпеки є профілактичними. Ми нагадуємо вам про них задля того, щоб забезпечити додатковий захист ваших даних.

Ну, а якщо після виконання цих кроків ви досі маєте питання чи проблеми з безпекою, радимо прочитати розділ “Допомога”. Також можна залишити запит до служби підтримки через сайт або додаток.

Всі новини UBER