Uber подолав позначку в 10 мільярдів поїздок

Липень 25, 2018

10 червня, о 15:12 за українським часом одночасно почалися 173 поїздки і доставки, завдяки яким Uber подолав відмітку в 10 мільярдів поїздок. Ці 173 поїздки відбулися в 93 містах в 21 країні на п’яти континентах, в тому числі і в Києві, Україна.

10-мільярдна поїздка Uber була здійснена через 8 років і 10 днів після першої поїздки. Більше половини всіх поїздок було здійснено за останні 13 місяців.

Повний список країн, в яких досягнуто 10-мільярдну позначку: Аргентина, Бразилія, Канада, Чилі, Коста-Ріка, Домініканська Республіка, Єгипет, Франція, Індія, Йорданія, Мексика, Пакистан, Перу, Польща, Португалія, Румунія, Саудівська Аравія, Південна Африка, Україна, Великобританія і Сполучені Штати Америки.

Поїздка в Києві, яка внесла свій вклад в цю позначку, склала 2,85 км і була здійснена сервісом UberX з Подолу в центр міста. Вартість поїздки склала 93,35 грн.

Uber почав свою роботу в 2010 році, щоб вирішити просту проблему: як замовити поїздку, натиснувши одну кнопку? Незважаючи на те, що ми ще на початку нашого шляху, ми ділилися прекрасними моментами протягом усіх років роботи, серед яких зворушливі історії людей, які знайшли кохання, роботу і навіть народжували дітей в Uber. Ми не були б, зараз там, де ми є, без прекрасних пасажирів, водіїв і міст, в яких ми працюємо.

Ми так само схвильовані, як і в перший день запуску Uber, і готові пропонувати кращі продукти і послуги для наступних 10 мільярдів поїздок.

Від усіх нас в Uber, дякуємо!

Всі новини UBER